Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Peníze

Podle kterých parametrů byste měli vybírat správné regálové systémy do provozoven?

Regálové systémy využije obrovské množství klientů především k tomu, aby dokázaly docílit kvalitního a bezpečného uložení různých předmětů. Díky nim je tak možné se ve skladech a archivech velice přehledně orientovat, a navíc můžeme využít nemalé množství prostoru. 

Podle jakých konkrétních hodnot a vlastností bychom ale měli vybírat regálové systémy, abychom opravdu vybrali ty pravé? Přesně na to se podíváme právě v rámci dnešního článku!

Jaká je maximální hmotnost ukládaných předmětů?

Mezi nejdůležitějšími parametry je potřeba koukat hlavně na hmotnost, která se uvádí opravdu u každého typu regálu. Díky tomu přesně víte, jaké hodnoty maximální nosnosti mají regálové systémy kus od kusu. U všech počítejte s tím, že je maximální nosnost nadnesená, takže zvládnou i drobet více. Jenže pro bezpečnostní kontroly by se jednalo o extrémní překročení nutných pravidel. Z toho důvodu tak rozhodně nezkoušejte regálové systémy, jakkoliv přetěžovat, ale zcela naopak s nimi pracujte tak, aby maximálně onu uvedenou hmotnost dlouhodobě mohly vydržet.

Maximální rozměry systému

Různé regálové systémy mohou mít mimo jiné mezi parametry také maximální a běžné rozměry. Funguje to hlavně u těch systémů, které jsou oproti ostatním specifické možností upravit jejich rozložení a velikost podle vašich vlastních potřeb. Proto tak regálový systém může mít i mnohem menší rozměry. Dobré je ale ve všech případech myslet na to, abyste v maximální velikosti dokázali regálový systém umístit. A to hlavně proto, že maximální rozměr může také obsahovat základní kostru, bez které by systém nefungoval přesně tak, jak má.

Konkrétní typ regálu

Existuje celá řada typů regálů, které hlavně svojí konstrukcí umožňují různé předměty skladovat bezpečně podle všech potřeb. Mezi nejtradičnější patří policové regály, do kterých víceméně můžete opravdu umístit cokoliv, co vás napadne. Mimo nich ale můžete pro různé potřeby vybírat i jiné typy regálů, jako jsou například regály konzolové, nebo systémy uzpůsobené přímo pro ukládání materiálů a předmětů na paletách.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button