Půjčky, půjčky a zase ty půjčky. Mnoho fyzických i právnických osob se dnes bez nich neobejde, nicméně mohou se ocitnout v určitých potížích. Situace, kdy nejste schopni splácet, nebo zjistíte, že úroky se neúměrně zvyšují, anebo jste rovnou šizeni, nejsou ničím výjimečným. Naučte se o půjčkách, neboli úvěrech, všechno, a nenaleťte některým vykutáleným poskytovatelům, kteří sice nabízí rychlé peníze bez nutnosti dokládání příjmů a podobně, ale má to své háčky.

Aktuální články o půjčkách vás mohou připravit na obvyklá úskalí a varovat vás před kroky, které nemusí být právě šťastné. Velkým rizikem jsou kupříkladu internetové půjčky od poskytovatelů, kteří jsou nejasní. Půjčí vám sice okamžitě, úroky však bývají obrovské, až likvidační.

Ve finále můžete spadnout do dluhové pasti, končící v nejhorším případě exekucemi či osobními bankroty. V této sekci magazínu najdete různé články o tom, jaké existují typy půjček, jak a u koho si půjčit, na co s dát pozor, či jak získat spolehlivý úvěr, na který budete stačit.

Dluhopisy

Peníze

Investice

Pojištění

Back to top button