Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Peníze

Kterými kritérii se řídit při výběru dodavatele energií?

Hledáte nového dodavatele energií, ale nechce se vám platit nesmyslně vysoké zálohy a už vůbec nechcete spotřebovávat drahou elektrickou energii či plyn? V tom případě si svého dodavatele vyberte pečlivě a s rozvahou.

Čtěte recenze

Dodavatele energií nevybírejte jenom podle ceny. Kritérií existuje mnohem více. Nejprve je samozřejmě dobré porovnat ceny energií od všech českých distributorů, abyste si udělali přehled o tom, kolik elektřina a plyn stojí. Poté si samozřejmě na daného dodavatele přečtěte recenze od jeho klientů. Z nich poznáte, jestli náhodou nejde o podvodníky, zda má kvalitní zákaznický servis a jestli jsou s ním klienti spokojeni, či spíše nespokojení.

Zkuste online kalkulátor

Také si zjistěte, jaké bonusy dodavatel elektřiny nabízí, například revizi plynového kotle, pomoc s vyřízením dotací nebo asistenční služby. Vyplatí se prozkoumat i statistiky Operátora trhu s energií (OTE). Díky těmto statistikám zjistíte, kolik má daný dodavatel plynu či elektřiny zákazníků.

Než si svého dodavatele vyberete, také si vyzkoušejte online kalkulátor elektřiny a plynu. Ten porovnává aktuální ceny energií a zároveň vám poskytne všechny potřebné informace o daném dodavateli.

Prvotřídní zákaznický servis

Jedním z oblíbených a bezproblémových dodavatelů je také společnost Elimon a.s., která nabízí férové jednání i osobní přístup ke každému zákazníkovi. Její zákaznický servis je vyhlášený. Vyřídí za vás změnu dodavatele energií, také pro vás zařídí do nového bydliště osazení elektroměru a plynoměru. Změnit si bez problémů můžete i výši pravidelných měsíčních záloh.

Společnost Elimon je výhradně českou firmou a licencovanou společností pro český energetický trh, a to již od roku 2004. Chcete o společnosti vědět víc a dozvědět se i něco o samotných dodávkách energií? Do firmy rovnou zavolejte, anebo napište e-mail.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button