Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Peníze

Změna dodavatele elektřiny je jednodušší než si myslíte – přinášíme vám jednoduchý návod, jak postupovat krok za krokem

Změnou dodavatele elektřiny se dají ušetřit až tisíce korun ročně. Podle statistik se pro ni každý rok rozhodne více než půl milionu lidí. Finanční úspory přitom bývá dosaženo ruku v ruce s lepšími službami nebo výhodnějšími smluvními podmínkami.

Náklady na spotřebu elektřiny tvoří významnou složku výdajů domácností i firem. Dodavatelé elektřiny nabízí tuto komoditu za různé ceny. Od roku 2006 si může každá domácnost svobodně zvolit svého dodavatele sama. Výběrem levného a spolehlivého dodavatele můžete ročně ušetřit až tisíce nebo i desetitisíce korun, v závislosti na vaší spotřebě. Změnu přitom můžete provést zdarma z pohodlí vašeho domova.

1. Vyberte si nového férového dodavatele

Spolehlivý dodavatel elektřiny poskytuje služby bez skrytých poplatků, má za sebou léta zkušeností s působením na českém trhu a ke každému svému zákazníkovi přistupuje individuálně. Může vám nabídnout férovou délku výpovědní lhůty a samozřejmostí je také kvalitní a ochotný zákaznický servis, na který se můžete obrátit při řešení jakéhokoliv problému či nejasnosti. Pokud jste si už vybrali nového dodavatele, který splňuje všechna vaše očekávání, informujte se před provedením změny o výpovědní lhůtě vašeho současného dodavatele.

2. Vyplňte smlouvu

K vyplnění smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny vám stačí připojení k internetu, přičemž celý proces trvá přibližně 15 minut. Postupně jste vyzváni k vyplnění identifikačních údajů, odběrného místa a ke kontrole zadaných údajů.

3. Zašlete dodavateli smlouvu poštou

Po vyplnění si smlouvu vytiskněte, podepište ji, a společně s kopií svého posledního vyúčtování za elektřinu zašlete poštou nebo přes datovou schránku.

4. Dodavatel vyřídí vše za vás

Všechny další potřebné náležitosti již dodavatel elektřiny vyřídí za vás.

5. Potvrzená smlouva vám od dodavatele přijde zpět

Potvrzená kopie smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny a následně i originál smlouvy, společně s rozpisem plateb záloh, vám přijde zpět poštou a vy se tak stáváte zákazníkem dodavatelské společnosti.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button