Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Peníze

OCR software se postará o konec ručního přepisování faktur

Ruční přepisování faktur se v současné době moderních technologií řadí mezi zastaralý a neefektivní způsob jejich zpracování. Pokud stále ve vaší firmě přepisujete faktury ručně, pak nastal nejvyšší čas přenechat zpracování faktur OCR Softwaru. OCR software totiž představuje efektivní nástroj pro vytěžování dat z faktur. A jaké přínosy software nabízí? 

Co je OCR software? 

V oblasti účetnictví představuje OCR software velice účinný nástroj na vytěžování dat z faktur, který využívá metodu optického rozpoznávání znaků. Tento software dokáže automaticky rozpoznat jednotlivé znaky na dokumentech, čímž přispívá k automatizaci firemních procesů v oblasti digitalizace faktur a dalších účetních dokumentů. Na rozdíl od ručního přepisování faktur je navíc přesnější a rychlejší. 

OCR software s umělou inteligencí

Řada OCR softwarů navíc k vytěžování faktur využívá ještě umělou inteligenci, která dokáže snížit chybovost při zpracování dat na úplné minimum. Umělá inteligence se při zpracování faktur neustále učí, čímž dokáže přiřadit údaje z faktury tam, kam skutečně patří a podává stále lepší výsledky. Ne nadarmo je inteligentní vytěžování faktury u firem stále oblíbenější a častěji uplatňované. Bez problému zajistí i import faktur do pohody a dalších účetních systémů. 

Kvalitní OCR Software za výhodnou cenu

Rádi byste si pořídili OCR software pro zpracování faktur ve své firmě, ale nevíte, pro jaký produkt se rozhodnout? Nabídka účetních softwarů je velice široká, proto vám přinášíme tip na OCR software od společnosti Redque, který patří mezi hojně užívaný typ softwaru. OCR software od Redque navíc využívá při vytěžování dat z faktur umělou inteligenci, jež byla vytvořena od přední softwarové firmy Memos Software. Jedná se tak o velice účinný software, který je charakteristický snadnou implementací a příznivou cenou.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button