Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Pronájem školicích prostor v Praze vám poskytne ideální místo pro vaše firemní školení

Přemýšlíte nad uspořádáním školení pro svou firmu, ale nemáte k dispozici vhodné prostory? Hledáte místo mimo firemní areál, kde by se vaši zaměstnanci mohli plně soustředit na sdělované informace a zároveň se dostatečně zabavit ve volném čase? Pak máme pro vás tip na pronájem školící místnosti v Praze, jež představuje ideální prostředí pro jakékoliv firemní akce.

Variabilní prostory pro různé účely

Pronájem školicích místností v Konferenčním centru GreenPoint nabízí řešení pro různé druhy firemních akcí. Centrum disponuje několika místnostmi různých velikostí, díky čemuž si můžete vybrat prostor, který odpovídá potřebám vaší akce. Od velkého sálu s kapacitou až 160 osob v divadelním uspořádání až po menší místnosti pro 10 až 80 lidí. Součástí nabídky je také prostorné foyer a terasa, která poskytuje možnost odpočinku či vhodné místo pro občerstvení.

Kompletní audiovizuální technika a další vybavení

V Konferenčním centru GreenPoint je pro vás navíc k dispozici kompletní audiovizuální technika, včetně projektorů ve všech sálech, bezdrátových mikrofonů a různých potřeb pro prezentaci. Dále je možné si půjčit řečnický stolek, flipchart a jiné vybavení dle potřeby vaší akce. Tato nabídka je bezpochyby vítanou přidanou hodnotou pro uspořádání efektivních firemních setkání a školení. Pronájem školicí místnosti v Praze vám tak nabídne vše, co budete pro své školení potřebovat.

Skvělá dostupnost pro všechny

Výhodou pronájmu školicí místnosti v Praze je také jeho vynikající poloha. Centrum GreenPoint se nachází na adrese Dvouletky 529/42 v Praze 10. Pronájem školicí místnosti v Praze vám tak nabízí pohodlnou dostupnost městskou hromadnou dopravou, jako je tramvaj, autobus či metro (linka A, stanice Strašnická či Skalka), anebo autem s možností parkování přímo před budovou. Tato dobrá dostupnost tak usnadňuje účastníkům cestování na Vaši akci a zvyšuje celkovou dostupnost pro všechny zúčastněné.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button