Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
PodnikáníInvestice

Pronájem tiskáren – pro koho je vhodný?

Řešíte otázku, zda je pro vás lepší nákup nebo pronájem tiskárny? Pomůžeme vám v rozhodování a řekneme vám, pro koho je pronájem vhodný a kdo by si měl tiskárnu spíše koupit.

Rozhodující faktor – tisknete málo nebo se vaše tiskárna nezastaví

V první řadě je důležité si uvědomit, jak často a v jakém množství tisknete, skenujete nebo kopírujete. Zejména v domácnostech, kde se tiskárna použije jen občas, je jednodušší nákup obyčejné domácí tiskárny, která zvládne základní tiskové úlohy.

V business sféře je vhodné si promyslet, jaké výdaje za tisk průměrně vynakládáte a jak moc je tiskárna vytížena. Pokud si jednou za měsíc vytisknete pár faktur pro účetní, je i pro vás vhodnější pořízení klasické kancelářské tiskárny.

Pro koho je tedy určen pronájem tiskáren? Výhody pronájmu se projeví v případech, kdy je tiskárna využita ve větší míře nebo dokonce tam, kde je v provozu více tiskových zařízení. Díky pronájmu tiskárny nemusíte investovat do jejího nákupu, takže vám odpadá investice do kvalitnější tiskárny nebo více zařízení, která zvládnou provádět každodenní tiskové úlohy.

V rámci pronájmu také nemusíte řešit servis tiskárny, v případě, že se rozbije, což by v případě, kdy máte koupenou vlastní tiskárnu a ta by musela do servisu, byl problém. Ve společnosti Tomados, zaměřující se na pronájem multifunkčních tiskáren, je vám k dispozici okamžitý servis tiskárny i další přidružené služby, jako je dodávka spotřebního materiálu k tiskárnám.

Kdo nejlépe využije pronájem kvalitní multifunkční tiskárny:

  1. Živnostníci a malé firmy, které potřebují tisknout marketingové materiály, jako jsou letáky, vizitky nebo brožury.
  2. Střední a větší firmy, které každodenně tisknou velké množství dokumentů nebo jiných materiálů pro interní potřeby.
  3. Školy a vzdělávací instituce, které tisknou učební materiály a testy pro studenty.
  4. Nekomerční organizace a charitativní organizace, které pravidelně využívají tisk letáků, plakátů nebo brožur pro propagaci svých akcí nebo kampaní.
  5. Výstavní a eventové společnosti, které potřebují tisknout reklamní a propagační materiály, letáky a pozvánky.
  6. Architektonické a stavební společnosti, pro které je důležité tisknout plány, výkresy a technické dokumenty ve formátech A3.
  7. Grafická a designová studia, která vytvářejí své vlastní návrhy nebo vytvářejí prototypy pro klienty a potřebují kvalitní interní tiskové řešení.
  8. Tiskové a knihařské firmy, které potřebují další tiskové kapacity pro své projekty.
  9. Lidé s osobními projekty, kteří potřebují každodenně tisknout v lepší kvalitě, než nabízí domácí tiskárny.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button