Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Neoprávněně vás vyhodili z práce? Braňte se

Základem spokojeného života je mít zaměstnání a tím pádem i pravidelný příjem. Pokud někdo dostane výpověď, je to vždy velká rána. Ne každý dostane výpověď kvůli vlastní chybě a mnoho zaměstnanců skončí pouze proto, že se jejich zaměstnavatel zachoval nefér a zbavil se jich způsobem, který není v souladu s českou legislativou.

Pokud se neoprávněný vyhazov týká také vás, nenechte to tak být. Mnoho lidí neví, jak se v takové situaci zachovat a ze strachu často nedělají nic. Naštěstí existují právní specialisté, kteří vám zajistí bezplatnou právní pomoc.

Na koho se obrátit?

Pokud jste dostali vyhazov z práce a myslíte si, že je neoprávněný, kontaktujte specialisty z portálu Ochrana-zamestnance.cz. Zaměstnavatelé většinou spoléhají na to, že situaci nebude zaměstnanec řešit a nechá to tak být. Právo je ale na vaší straně, a když vám specialisté pomohou, tak zjistíte, že máte nárok na mzdu za celou dobu, po kterou vás zaměstnavatel přestal zaměstnávat, což může být i mnoho měsíců.

Mnoho lidí se boji vyhledávat právní pomoc i v případě, když ví, že zaměstnavatel jednal protiprávně. Důvodem je často strach z nákladů na právní služby. Možná si i vy myslíte, že by pro vás byly právní služby výdajem, který si nemůžete dovolit.

Služby specialistů z portálu jsou ale zdarma. Získáte zkušeného advokáta v oblasti pracovního práva. Budou za vás uhrazeny veškeré náklady na soudní řízení a to i v případě neúspěchu. Jelikož vás budou zastupovat experti v oboru, vaše šance na úspěch jsou velmi vysoké. Co z toho právníci společnosti mají? Pokud dopadne soud úspěšně a získáte odškodnění, podělíte se s právníky o dohodnutý podíl z vymožené částky.

Nač tedy čekat, nemáte co ztratit a můžete jedině získat. Jediné, co stačí udělat, je, že zanecháte expertům na Ochrana-zamestnance.cz kontakt a oni se s vámi domluví na dalším postupu. Více informací se můžete dozvědět na tomto webu. Navíc zde také naleznete kalkulačku, se kterou si můžete spočítat, jak velkou náhradu mzdy můžete vysoudit.

Neplatná výpověď už nemusí být nástrojem šikany, obraťte nehorázné chování svého zaměstnavatele ve svůj prospěch a získejte peníze, na které máte nárok.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button