Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Jak získat nové klienty?

Kontakty na zákazníky jsou snad tou nejcennější devizou každé firmy. Pokud však takové kontakty nemáte, jste například začínající firma nebo máte kontaktů málo, existuje i pro vás řešení. Můžete se s důvěrou obrátit na profesionální služby call centra Axxel.

Správná cílová skupina

Call centra disponují obsáhlou databází kontaktů na potenciální zákazníky s různými sociodemografickými vlastnostmi. Vaší firmě proto může call centrum vybrat ten segment zákazníků, který se shoduje s vaší firemní cílovou skupinou. Na základě vašich požadavků na definování charakteru zákazníka call centrum provede selekci svých kontaktů. Tím vytvoří efektivní předvýběr kontaktů na zákazníky. Akvizice klientů tak pro vás bude mnohem snadnější a rychlejší pomocí call centra.

Efektivní práce se zákazníky

S vybranými kontakty je možné dále pracovat a předem zjistit zájem o produkty či služby vaší firmy. Zákazníci mohou být předem kontaktováni a informováni o vaší nabídce, v případě souhlasu pak můžete přímo vy zákazníka kontaktovat a dořešit s ním svůj obchod. Další možností je telemarketing, kdy zkušení operátoři zajistí prodej za vás. Pokud upřednostňujete jednání s klientem, může pro vás call centrum sjednat schůzku s klientem.

Akvizice nových klientů

Existuje několik způsobů získávání nových zákazníků. Akvizice nových klientů je v podstatě velice důležitou činností v oblasti marketingu. Můžete použít formu reklamní kampaně v médiích nejrůznějšího typu, různé formy online marketingu nebo zvolit službu call centra, které již databázi kontaktů má. Taková spolupráce je vhodná pro začínající obchodníky, ale i pro rozšíření klientely již zaběhnutých firem.

Svěřte se do rukou zkušených a školených odborníků z call centra Axxel a využijte jejich profesionálních a letitých zkušeností pro rozšíření počtu svých zákazníků.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button