Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Investice

Šance pro sběratele moderního umění, jak rozšířit svoje osobní sbírky

Sběratelství není nikdy jednoduchou záležitostí. Ze začátků je vždy nejobtížnější se vůbec dostat do kompletního rozhledu v rámci konkrétní sbírky, a sotva to dokážete, tak přicházejí finanční výzvy v podobě dražších kusů do sbírky.

To vše tak dokáže dokonce odradit celou řadu lidí. Jenže pokud se někde naopak s náročností počítá, tak je tomu u sběratelů moderního umění. A to nejen co se týče finanční a časové náročnosti, ale také co se týče obtížnosti v ohledu hledání míst, kde vůbec můžete najít nové kousky.

Populární, ale s menším rozsahem

Celkově je velice těžkou záležitostí najít místo, které je konkrétnímu typu stoprocentně zasvěcené. A to platí opravdu pro jakýkoliv typ sběratelství. V případě moderního umění je pak tato komplikace ještě výrazně umocněná tím, že je zde problém s menším rozsahem sběratelů jako takových. Proto tak rozhodně není aukce současného umění běžnou záležitostí.

Na druhé straně, jsou pak místa, kde je moderní umění doslova jako doma. A na těchto místech si můžete užívat neuvěřitelného výběru a rozhledu, který nikde jinde rozhodně nepotkáte.

Zveme vás do Galerie u Betlémské kaple

Mezi místa, kde je moderní umění doslova jako doma, patří právě i Galerie u Betlémské kaple. Tu najdete v centru Prahy a můžete si zde užívat nejen samotného nákupu, ale také možností galerie jako takové. Dlouhodobě je zde prodejní vernisáž, kde si můžete různá díla prohlédnout před první koupí. Na jedné straně je tak hlavní aktivitou samotná prodejní vernisáž, na druhé jsou potom důležité pravidelné aukce obrazů, díky kterým se z galerie stává doslova geniální místo pro splnění svých sběratelských snů.

Nově už nemusíte být ani na místě!

Mezi zajímavé novinky patří ojedinělá možnost zúčastnit se online aukce obrazů. To je sama o sobě záležitost, která je až překvapivě ojedinělá, a rozhodně není standardem. K modernímu umění je ale příhodné, aby i na jeho prodej bylo nahlíženo opravdu moderně. Díky online aukcím už tak nemusíte omezovat svůj osobní a profesní život. Nově se jich můžete zúčastnit, aniž byste přitom nutně museli být na konkrétním místě!

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button