Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Investice

Investujte do výtvarného umění

Sledujete, jak vám peníze na běžném účtu vlivem inflace mizí? Pokud se nechcete spokojit jen s úroky na spořicích účtech a investičním fondům nerozumíte, doporučujeme zvážit investici do umění. Ta je skutečně pro každého.

Načerpejte znalosti

Investujte do uměleckých děl. Jak? Jednoduše tak, že se začnete zajímat třeba o současné české umělce a zjistíte si, kteří jsou aktuálně cenění nebo u kterých existuje vysoká šance, že jednoho dne budou slavnější než dnes. Pokud se nechcete do světa umění vpravit sami, třeba prostřednictvím nejrůznějších workshopů, tištěných či online periodik nebo studiem knih o umění, zkuste oslovit některou z galerií, které aukce uměleckých děl pořádají.

Aukcí se může zúčastnit každý

Dokonce ani nemusíte nikam chodit, abyste se aukce zúčastnili. V dnešní době jsou oblíbené aukce online. A pokud pro vás aukce vůbec nejsou, pak si můžete umělecké dílo pořídit i bez aukce. Online aukce obrazů rozhodně nejsou pouze pro odbornou veřejnost. Zúčastnit se jich může úplně každý. Dalším bonusem je i fakt, že nepotřebujete žádné desítky nebo dokonce stovky tisíc korun, abyste se mohli stát sběratelem umění. Grafiky, malby i jiná výtvarná díla zakoupíte klidně i za pouhých 500 korun.

Kdo vás zasvětí?

Jednou z prodejních galerií obrazů je taktéž Galerie U Betlémské kaple, která se zabývá českým poválečným a současným uměním. Pokud se sběratelstvím teprve začínáte, tady vám určitě poradí a pomohou s výběrem vhodných děl a samozřejmě vás zasvětí do tajů uměleckých aukcí.

Na stránkách této galerie umění si můžete vybrané dílo rovnou zakoupit. Anebo se na něj nejprve přijďte do galerie podívat osobně. A pokud si nevyberete mezi díly určenými ihned k prodeji, počkejte si na online aukci. V galerii vám vysvětlí, jak celý proces online aukce probíhá.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button