Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Získávejte nové klienty díky jejich aktivnímu oslovování

V dnešním obchodním světě opravdu není ani zdaleka tak jednoduché jako dříve oslovit klienty. Mimo toho, že se nám některé možnosti oslovení klientů mohu vzdalovat je tady hlavně ten fakt, že jsou především všechny podstatné obory na internetu i v klasickém obchodním prostoru plny potencionálních poskytovatelů služeb.

To má ten nepříjemný dopad, že v takovém případě dochází ke ztrátě klientů, kteří by přitom mohli být právě vašimi potencionálními zákazníky. Dnes ale existují také velice progresivní služby, které umožňují zachytávat zájem lidí.

Online prostředí dokáže zázraky

Většina obchodu se dnes už neodehrává pouze čistě v prostředí reálného světa, ale naopak se přesouvá do toho virtuálního. Díky přístupnosti připojení a možností kdykoliv a odkudkoliv hledat produkty a služby, je dnes online marketing a reklama opravdu extrémně zásadní. Moderní internetové prostředí ale přináší také možnost sledovat potencionální zákazníky krok před prvním kontaktem. Odborně se tomuto pojmu říká leady a patří mezi jednu z největších zbraní, které mohou online kampaně nabídnout.

Oslovujte klienty, kterým chybělo opravdu málo

Ať už se jedná o službu nebo produkt, tak je velkou chybou nezkoušet alespoň oslovovat klienty, kteří potencionálně mohli projevit zájem o vaši osobu nebo společnost. Opravdu aktivní varianta akvizice nových klientů může být realizována na poměrně dost velkém množství vstupních dat a stejně tak máme i dost možností, jakými kontaktními kanály takové lidi oslovit. Můžeme přitom využívat jak internetová, tak i klasická telekomunikační média.

Call centra stále mají svůj význam

Jednou z možností, jak můžete oslovovat efektivně potencionální klienty, jsou právě call centra. Jenom málokterá společnost ale disponuje právě svým vlastním centrem a operátory. Díky tomu je opravdu ideálním řešením externí call centrum, které vám na základě podkladů dokáže dodat služby generování a podpory nových zákazníků. Navíc call centra mají tu výhodu, že v nich lidé nevidí podvody tak, jako tomu často bývá u podezřívavosti z mailingových kampaní.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button