Pojištění

Pojištění pro cizince pohodlně online

Komplexní pojištění pro cizince můžete sjednat i pohodlně online prostřednictvím dotazníkových formulářů na stránkách pojišťoven nebo pomocí kalkulaček a srovnávačů. V České republice poskytuje v současnosti pojištění pro cizince celkem šest komerčních pojišťoven. Konkrétně tedy PVZP, Axa, Maxima, Slavia a pojišťovna Uniqa. A podle čeho vybírat? Využijte jednoduše srovnání pojištění pro cizince dle vámi zadaných podkladů. Jednoduše tak zjistíte, která nabídka je pro vás nejvýhodnější, která nabízí vyšší krytí, případně propojená pojištění pro odpovědnost apod.

V online formuláři jednoduše zadáte věk, typ pojištění, druh pobytu, délku trvání pobytu a po odeslání obdržíte konkrétní nabídky ve vašem emailu. Pro krátkodobé pobyty je navrženo pojištění pro nutnou a neodkladnou péči, pro dlouhodobější pobyty nad 90 dní je sjednáváno komplexní zdravotní pojištění. Díky srovnání nabídek můžete ušetřit tisíce korun. Některé pojišťovny poskytují rodinné slevy. Se všemi těmito faktory kalkulačka pojištění pro cizince počítá. 

Ať už míříte do České republiky za prací, za studiem či jako turisté, vždy byste měli uzavřít kvalitní komplexní pojištění s renomovanou pojišťovnou. Na jaře 2021 došlo k razantnímu navýšení pojistného z důvodu pandemie koronaviru. Proto je dobré nabídky pojištění pečlivě porovnat a zvážit nejen plnění ale také pojistné podmínky. Vše zjistíte i zařídíte během chvíle z pohodlí vašeho domova. Jednoduše, online.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button