Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Podle jakých parametrů vybírat regálové systémy do vašich skladů?

Regálové systémy nabízejí opravdu velké množství různých variant, které můžete využít. Standardně se sice setkáváme s několika málo variantami na denní bázi, ale věřte, že mnohé obyčejné produkty potřebuji dost často specifické uložení.

V takovém případě jsou jednou z nejdůležitějších oblastí také samotné regálové systémy, které umožňují na jedné straně bezpečné a na druhé straně také efektivní umístění jednotlivých produktů. A na ty nejdůležitější parametry se podíváme právě dnes.

Základem je vždy nosnost

Jednotlivé regálové systémy nabízí odlišnou nosnost. Ta se může omezovat na různé části a také na samotný regál. Přitom byste měli zohlednit nejen standardní využití, které budete očekávat, ale také maxima, do kterého se může regál dostat. Vždy je dobré při výběru a nákupu myslet na alespoň drobný rozestup od maximálních hodnot, které očekáváte. Některé regálové systémy navíc udávají i pokročilé hodnoty jako je zatížení na určitou plochu, které mohou značně při výběru pomoci.

Možnosti přizpůsobení regálů

Další důležitou součástí pro vás mohou být vůbec jenom možnosti přizpůsobení regálu jako takové. Většinou totiž ve skladech nebudete mít vůbec možnost zbytečně plýtvat místem a půjde vám především o to, abyste využili každý centimetr stavby. V takovém případě jsou rozhodně tou nejlepší variantou různé policové regály, protože u nich bývá přestavba vážně nejjednodušší. Většinou lze změnit hustotu polic ve vertikálním směru, ale také uzpůsobit horizontální orientaci polic podle představ.

Specifické možnosti využití

V různých oblastech se můžeme naprosto běžně setkat také s tím, že se dostaneme ke specifickým produktům, které potřebují také specifické možnosti uložení. Typickým příkladem může být regálový systém ve specifickém tvaru L, který umožňuje pomocí konzolí skladovat velmi dlouhé předměty. Například jako sklad stavebnin, kde potřebujete také různé PVC i měděné potrubí je takový regál doslova geniální volbou. Stejných příkladů bychom tady mohli říct celé desítky, protože podobných produktů existuje opravdu hromada.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button