Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Mějte přepravu svých zásilek bez starostí

Chystáte se během Vánoc posílat dárky přes doručovací společnost? V tom případě nastal nejvyšší čas na výběr vhodné přepravní společnosti, aby se vaše dárky dostaly včas do správných rukou. Obrátit se můžete na společnost Emons, která vám zajistí spolehlivou a bezstarostnou přepravu vašich zásilek. A co vše tato společnost nabízí? 

Přeprava zásilek do celého světa 

Využít služeb přepravní společnosti Emons můžete pro odeslání zásilek v rámci celé České republiky. Samozřejmě v jejich službách nechybí ani mezinárodní přeprava zásilek. Společnost Emons je navíc schopna vám zajistit přepravu vašich dárků téměř do celého světa. Pro přepravu totiž využívá kamionovou, železniční, leteckou i námořní dopravu a je napojena na všechna významná dopravní centra. Díky kombinaci dopravních prostředků je zároveň schopna vám poskytnout příznivou cenu dopravy. 

Přeprava pro všechny zásilky 

Na společnosti Emons oceníte také možnost posílat zásilky různých rozměrů. Díky svým logistickým a přepravním zkušenostem je totiž schopna zajistit přepravu kusových zásilek i nadrozměrného nákladu. Společnost Emons dokáže zajistit i přepravu na míru vašim potřebám. K těmto účelům jim slouží doprava na paletách. Navíc disponuje vlastními a partnerskými dopravní prostředky, takže bude vaše zásilka v bezpečí. V rámci svých služeb poskytuje i celní služby. 

Objednejte si přepravu přímo z domova

Objednat přepravu pro své zásilky u společnosti Emons si můžete přímo z domova pomocí internetu. Na webových stránkách společnosti Emons stačí vyplnit poptávkový formulář, který obsahuje základní informace o zásilce, kam potřebujete zásilku odeslat a základní kontaktní údaje. Společnost Emons pak vyzvedne zásilku přímo u vás doma, ve vaší firmě, či ji můžete odvést na jejich nejbližší pobočku. Objednání přepravy zásilek u společnosti Emons tak bude pro vás velice jednoduchá.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button