Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Jak snížit chybovost při zpracování faktur na minimum?

Mnoho firem stále využívá ruční přepisování faktur, které dnes již představuje velice neefektivní způsob zpracování faktur. Ruční přepisování faktur je totiž zatíženo vysokým procentem chybovosti. V tomto ohledu vyniká zpracování faktur pomocí OCR programu a umělé inteligence, jež dokáže snížit chybovost na minimum. Inteligentní zpracování faktur zároveň přináší firmám další výhody. A o jaké výhody se jedná?

Automatizace faktur využije každá firma

Digitalizace faktur pomocí optického rozpoznávání textu (OCR) a umělé inteligence není žádnou novinkou, ale jde o prověřený systém zpracování faktur. O tom svědčí i to, že inteligentní vytěžování faktury využívá stále více firem. Automatizace faktur je v podstatě vhodná pro jakoukoliv firmu, která musí každý měsíc zpracovat několik desítek faktur. Firma využívající inteligentního zpracování faktur totiž získává řadu výhod.

Mezi hlavní výhody vytěžování faktur se řadí zejména snížení chybovosti a získání spolehlivějších dat. Vytěžování faktur lze navíc zapojit do firmy během chvilky. Automatizace faktur také dokáže výrazně ušetřit čas a práci zaměstnancům, kteří mají ruční zpracování faktur na starosti. Díky zavedení inteligentního vytěžování faktur do firmy se tak mohou zaměstnanci věnovat jiným a mnohdy daleko důležitějším činnostem.

Vytěžování faktur na zkoušku

Chcete se přesvědčit o tom, že bude mít vytěžování faktur pro vaši firmu zmíněné výhody? V tom případě si neváhejte vyzkoušet demoverzi inteligentního vytěžování faktur od společnost Redque, kterou najdete na jejích webových stránkách. Zároveň si můžete na tomto webu spočítat, kolik peněz vytěžováním faktur ušetříte. Redque navíc patří mezi prověřený a vysoce kvalitní ocr software, o čemž se můžete sami přesvědčit před jeho zakoupením.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button