Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Půjčky

Dejte svému podnikání novou jiskru s pomocí americké hypotéky 

Vybudování stabilního a ziskového podnikání vyžaduje extrémní množství práce a četné investice. Nejčastějším problémem není absence nápadu, ale spíše financí na jeho stoprocentní uskutečnění. Mezi jednotlivými druhy půjček existují znatelné rozdíly. Jaká vychází nejlépe? 

Dlouhá doba splatnosti 

V posledních letech se na našem trhu začíná objevovat americká hypotéka pro podnikatele. Tento nový produkt se od běžných úvěrů liší rovnou v několika podstatných ohledech, takže rozhodně stojí za zvážení. Jaké aspekty musíte vzít v potaz? 

Jedná se o neúčelovou půjčku, jejímž krytím je samozřejmě vámi zvolená nemovitost. Nezáleží na tom, jestli potřebujete nakoupit materiál, pořídit nová auta do vozového parku firmy, zateplit starou výrobní halu nebo si objednat špičkový počítačem řízený stroj, nikdo nebude zkoumat využití získaných financí.

Délka splatnosti lze nastavit až na velmi dlouhých dvacet let, a tak budete mít dostatek času na postupný rozvoj svého nápadu až k dokonalosti. Podstatnou výhodou je lepší úroková sazba oproti ostatním dostupným produktům na trhu. Jediným mínusem je fakt, že si nemůžete do svých nákladů napsat úroky z poskytnuté půjčky. 

Výhodná nabídka 

Nyní se zaměříme na konkrétní příklady, jichž se dočkáte na stránce hypotéka pro podnikatele – kalkulačka. Sjeďte myší až na samotný konec stránky a ihned se před vámi objeví zmíněné výpočty. Snadno si nastavíte požadovanou částku a další údaje. Následně zjistíte, jaké podmínky vám daná společnost nabídne. 

Nemusíte se obávat brzkého klesnutí úrokových sazeb, jelikož si danou půjčku lze refinancovat zcela zdarma. Toužíte-li rozjet své podnikání, určitě zvažte americkou hypotéku a absolvujte nezávaznou konzultaci s profesionály ze společnosti AMJ Finance.

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button