Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Podnikání

Chystáte se pořádat školení? Zkuste pronájem školicí místnosti v Praze

Potřebuje vaše firma uspořádat školení v Praze, ale nedisponuje v tomto městě vhodným prostorem? Nebo byste rádi vyzkoušeli školení mimo areál firmy? Rádi byste, aby se vaši zaměstnanci sešli v dostatečně velké a příjemné místnosti a mohli se plně soustředit na všechny informace, které jim budou sdělovány? Máme pro vás ideální řešení – pronájem školicí místnosti v Praze.

Konferenční centrum Green Point

Konferenční centrum GreenPoint nabízí pronájem školicí místnosti v Praze, ale využít toto konferenční centrum můžete i za jiným účelem. Uspořádat zde můžete firemní večírek, oslavu narozenin i svatbu. V konferenčním centru najdete hned několik různě velkých místností, záleží jen na vás, jak velký prostor (nebo prostory) si vyberete a jak si je uzpůsobíte. Místnost můžete mít plnou židlí a stolků nebo třeba úplně prázdnou, tak abyste mohli plně využít volný prostor.

Hlavní konferenční sál má kapacitu až 160 osob v divadelním uspořádání, do několika sálů menších se vejde 80 či 35 lidí, nejmenší ze sálů je vhodný zhruba pro deset lidí. Nechybí ani prostorné foyer, které lze využít jako společenskou nebo odpočinkovou zónu a terasa. Tu je možné využít k odpočinku, případně se tu lze občerstvit.

Zapůjčení audiovizuální techniky a dalších nezbytností

Konferenční centrum GreenPoint rovněž nabízí zapůjčení audiovizuální techniky. K dispozici jsou projektory ve všech sálech, internet, bezdrátové mikrofony a další. Vypůjčit si můžete i řečnický stolek, flipchart a další věci dle domluvy. Pokud hledáte pronájem konferenčních prostor v Praze, pak tyto doplňkové služby určitě oceníte.

Skvělá dostupnost v rámci Prahy

Konferenční centrum Green Point se nachází na Praze 10 na adrese Dvouletky 529/42. Pohodlně se sem dostanete autem (před budovou je k dispozici parkoviště), autobusem či tramvají. Využít můžete i metro linky A (stanice Strašnická, Skalka).

MK Redakce

Píšeme Vám novinky nejen ze světa investování, ale také o pojištění, půjčkách a celkově o dění v ekonomice. Tak, abyste se rychle zorientovali a získali informace.

Související články

Back to top button